شرکت ترانس گستر در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و هم اکنون یکی از تولید کنندگان مطرح انواع ترانسفورماتورهای خشک در ایران می‌باشد. این شرکت محدوده وسیعی از تولیدات، شامل انواع ترانسفورماتورهای ایزوله سه فاز و تکفاز، راکتورهای حذف هارمونیک و منابع تغذیه را عرضه می‌نماید.

کلیه محصولاتی که در این شرکت تولید می‌شوند جز محصولات استانداردی هستند که تمامی نیازهای استانداردهای داخلی و خارجی و بین‌المللی را برآورده می‌سازد.

شرکت ترانس گستر دارای گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) از شرکت توف رایلند می‌باشد.

این شرکت آمادگی آغاز به تولید محصولات جدید را با توجه به مشخصات مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن را دارد.

شرکت ترانس گستر موفقیت خود را در تولید ترانفورماتورها با کیفیت عالی مقرون حمایت بی وقفه مشتریان و تامین کنندگان مواد اولیه داخلی می‌داند.

TRANS GOSTAR CO. Founded in 2003, has become one of the leading producers of dry transformer iran.

We offer a wide range of products including 3PH & 1PH isolating transformer, harmonic filter reactors, and power supply.

All products of this company are standardized products meeting requirements of domestic, foreign and international standards.

The company is certified bye (ISO 9001:2008) from TUV Rheinland Academy.

Our company is prepared for immediate commencement of production of new products according to customers specifications.

Our company success in producing the high quality transformers is due to the customers support and the local raw materials suppliers.

شرکت ترانس گستر  تولید کننده و صادر کنند طیف گسترده ای از ترانسفورماتورهای الکتریکی و ترانسفورماتورهای تک فاز ، ۳ فاز از (۵۰ – ۵۰۰ خشک) و ترانسفورماتورهای چوک و ترانسفورماتورها

ماشین آلات نساجی ،ماشین آلات تراش، ترانسفورماتورهای آسانسور و یکسوساز،چوک راکتور برق  اتوترانس (ترانسفورماتور کارآمد) ترانسفورماتورهای آزمایشگاهی , dc یک فاز و سه فاز ، فیلتر  و ترانسفورماتورهای خودکار هواپیما و دریایی و . . . می باشد.

ترانس گستر در محدوده تولید خود از بهترین مواد اولیه شامل مس،آهن سیلیس، فولاد و بلوکهای ترمینال و . . . استفاده می نمایم.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد ما به شرح زیر است :

۱- ظرفیت اضافه بار
۲-  دقیق بودن ولتاژ
۳- عملکرد عالی
۴- عمر طولانی همراه با کیفیت عالی

چرا ما؟

رقابت در بازار صنعت برخی از عوامل را به ما میدهد تا مارا با دیگران متمایز نماید
فنون پیشرفته محصولات
تحویل به موقع
سیاست های تجاری شفاف
راه حل سفارشی
نحوه پرداخت آسان
احترام به حقوق مشتری و مصرف کننده

طراحی و توسعه

نوآوری لبه تیز شمشیر ما بود که ما در کارگردانی تلاش ما در جهت طراحی و در حال توسعه ترانسفورماتور چوک و مطابق با مشخصات از مشتریان ما منجر شده است. در حال حاضر تاسیس تحقیق بسیار مدرن و توسعه گرا که در آن محققان ما در کار تحقیق ثابت شرکت به منظور توسعه ترانسفورماتور چوک های با کیفیت مطلوب و.

این به دلیل مطالعات بازار و مطالعات خود را ، ما قادر به تولید با کیفیت بی بدیل و صنعتی ترانسفورماتور چوک برای مشتریان خود هستیم. تلاش محققان ما در فرایند توسعه محصول ما را در اقامت در پیش در میان رقبای ما در جهان رقابتی کمک کرده است.

علاوه بر این ، ما تحقیق و توسعه کارکنان نیز در تماس مداوم با مشتریان خود و درک نیازهای خود. این کمک می کند تا ما را به ارائه خدمات سفارشی موثر به آنها